Naujienos


 
2017.12.11
Piliakalnių iššūkis: artėja finišo tiesioji


Ar dar nepamiršote metų pradžioje mesto iššūkio per vienerius metus aplankyti kuo daugiau piliakalnių? O gal apie PILIAKALNIŲ IŠŠŪKĮ išgirdote pirmą kartą? Ne bėda, dar yra laiko. Piliakalniai jau puošiasi apsnigtomis kepurėmis, o mūsų motyvatorius pietinis purplelis KĘSTAS švenčių proga irgi pasipuošė raudona kepuraite ir primena, kad rezultatus pradėsime skaičiuoti jau greitai. 

Galite pradėti ruošti savo įveiktų piliakalnių kolekciją. Arba ją pildyti - žiemą piliakalniais kopinėti dar smagiau, jų formos išryškėja kraštovaizdyje, jų nebeslepia medžių ir krūmų apdaras. Ypač jei neradote progos to padaryti vasarą. Keliauti niekada ne vėlu, o prasto oro juk nebūna - tik netinkamas pasirengimas ar apranga. 

Aplankytų piliakalnių nuotraukų albumais dalintis startas bus duotas gruodžio 29 d. Kauno marių regioninio parko direkcijos "Facebook" paskyroje. Atkakliausi piliakalnių užkariautojai bus išaiškinti kitų metų pradžioje, jų laukia kvapnūs PRIZAI! Stebėkite ir ramiai laukite ženklo bei švenčių.

Visa informacija apie Piliakalnių iššūkį čia: http://www.kaunomarios.lt/?read=25652


tyzeris_kaledinis.jpg


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.