Kauno marių regioninis parkas
Mūsų regiono naujienos
FACEBOOK
Naujienos
2024-05-25
Vaikų vasaros stovykla "Nė dienos be gamtos II"
Nekantriai laukiame 8 – 13 metų amžiaus stovyklautojų, besidominčių gamta ir kviečiame atrasti, paragauti, užuosti gamtos paslaptis, pasinerti į laukinius nuotykius bei susirasti naujų draugų.
2024-05-24
LUBINAI – INVAZINĖ RŪŠIS
Lubinai yra invazinė, viena labiausiai plintančių augalų rūšių, jų negalima auginti, dauginti, parduoti, mainyti. Aplinkosaugininkai ragina kuo daugiau lubinų skinti ir taip padaryti gerą darbą gamtai. Jeigu jų pridygo sode, sodyboje, aplink namą, reikėtų iškasti arba reguliariai šienauti kol dar nesubrandino sėklų.
2024-05-23
VASARĄ KELIAUKITE SU SAUGOMŲ TERITORIJŲ PASU
Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia šią vasarą aplankyti visus Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus, surenkant parkų antspaudus Saugomų teritorijų pase.
2024-05-17
Vandens spalvos
Norėdami pamatyti vandenį kitaip, turime suprasti skirtingas jo rūšis. Mėlynasis vanduo randamas ežeruose, upėse ir požeminio vandens telkiniuose.
2024-05-15
Vasaros dienos stovykla vaikams "Nė dienos be gamtos 2024"
ATSIPRAŠOME REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ BAIGĖSI!!! SURINKTA VISA VAIKŲ GRUPĖ Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla kviečia vaikus į dieninę vasaros stovyklą: atrasti, paragauti, užuosti gamtos paslaptis, gerai praleisti laiką, „pasikrauti“ jėgų gamtoje, o galbūt net „išsikrauti“ ir „persijungti“ į nuotykių režimą. Vaikų lauks žygiai, užduotys, žaidimai, kuriuos ves Kauno marių regioninio parko specialistai ir savanoriai. 
2024-05-06
„Kviečiame aplankyti užlieto Nemuno slėnio lauko ekspoziciją!
Pernai miško aikštėje įrengta semantinė kompozicija, kurioje pasakojama Kauno marių „užlietų“ kaimų istorija, leidžia susipažinti su išskirtiniu Kauno marių kraštovaizdžiu. Į bendrą kompoziciją sujungti ir pagrindiniai kraštovaizdžio simboliai – atodangos, piliakalniai, originaliai pateikta informacija apie šios vietos vertybes ir istoriją.
2024-05-03
Ar žinai, kas yra Camino Lituano?
Ispaniškąjį piligrimų kelią Camino de Santiago girdėjo daugelis, o ar žinai, kas yra Camino Lituano? Galbūt eidamas🥾 pastebėjai informacines geltonas rodykles ar medį, paženklintą geltona kriaukle? O gal matei dulkėtu vieškeliu pėdinantį vienišių 😀 ar draugų grupelę, žygiuojančius su didele kuprine ant pečių🎒? Tai piligrimai, o Camino Lituano – lietuviškasis garsiojo Camino de Santiago kelias Lietuvoje besitęsiantis nuo Žagarės iki Seinų.
2024-05-02
Kviečiame paminėti Europos parkų dieną ir dalyvauti renginyje “Walk for Nature”
Renginys Europos parkų dienai paminėti. Kodėl reikalingos saugomos teritorijos ir kokias vertybes mes saugome?
2024-04-22
GAMTOTVARKA YRA SVARBI GAMTOS IŠSAUGOJIMUI
Balandžio 22-ąją minima Pasaulinė motinos Žemės diena. Ji pradėta minėti 1970 metais, o atliepiant į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuvoje ji minima nuo 1992 metų. Kasmet civilizuotos pasaulio šalys ragina vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais – Žeme ir Gamta.
2024-04-20
Savanorių darbai Kauno marių regioniniame parke
Aplinkos tvarkymo akcijos Kauno marių regioniniame parke
2024-04-15
Kviečiame savanoriauti į Aukštaitijos saugomų teritorijų direkciją Kauno marių regioninį parką
Kviečiame savanoriauti į Aukštaitijos saugomų teritorijų direkciją Kauno marių regioninį parką, įgauti patirties, gerai praleisti laiką gamtoje :)
2024-04-12
Kviečiame lankytis saugomose teritorijose
Įsibėgėjant pavasariui ir artėjant gegužės 1 dienai, kai bus minima Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-metis, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia lankytis saugomose teritorijose.
2024-04-04
Kviečiame į Geografijos naktį
Filmas, sumušęs rekordus kaip daugiausiai žiūrovų pritraukęs dokumentinis filmas Lietuvos istorijoje, filmas, keliavęs nuo Amsterdamo iki Sidnėjaus. Filmas, nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje... „Sengirė“ – vieta, kurioje ištirpsta laiko ribos.
2024-04-03
GAMTOS MOKYKLOSE PARENGTA 20 ŽALIŲJŲ EDUKACIJŲ
GAMTOS MOKYKLOSE PARENGTA 20 ŽALIŲJŲ EDUKACIJŲ
2024-03-29
Kauno marių RP grupės 2023 m. veiklos ataskaitos pristatymo renginys
2024 m. kovo 28 d., ketvirtadienį Kauno marių regioninio parko lankytojų centre vyko Kauno marių RP grupės 2023 m. veiklos ataskaitos pristatymas
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.