Kauno marių regioninis parkas
Mūsų regiono naujienos
FACEBOOK
Naujienos
2022-09-01
INFORMAVIMAS DĖL NUSTATYTŲ SPECIALIŲJŲ ŽEMĖS NAUDOJIMO SĄLYGŲ
Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija Kauno marių regioninio parko grupė informuoja, kad 2022 m. birželio 14 d. aplinkos ministro įsakymu Nr. D1-184 „Dėl saugomų gamtos paveldo objektų paskelbimo ir jų ribų schemų patvirtinimo“ buvo patvirtintos valstybės saugomų gamtos paveldo objektų ir jų buferinės apsaugos zonų schemos.
2022-08-11
Vasaros stovykla "Nė dienos be gamtos"
Vaikų vasaros stovykla Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje
2022-07-27
Vaikų vasaros stovykla „Nė dienos be gamtos“
Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla kviečia vaikus į dieninę vasaros stovyklą: atrasti, paragauti, užuosti gamtos paslaptis, gerai praleisti laiką, „pasikrauti“ jėgų gamtoje, o galbūt net „išsikrauti“ ir „persijungti“ į nuotykių režimą. Vaikų lauks žygiai, užduotys, žaidimai, kuriuos ves Kauno marių regioninio parko specialistai ir savanoriai.
2022-07-22
Pakalniškių pažintiniame take lankytojų patogumui įrengti patogesni užlipimai
Kokiu būdu keliaujant geriausia pažinti Kauno marių regioninį parką? Be abejo, geriausia pažinti parko vertybes ir kraštovaizdį – savo kojytėmis pereinant bet kuriuo pažintiniu taku. Nuo šiol Pakalniškių take tai daryti bus lengviau.
2022-07-04
Nerūkymo zonomis paskelbti Kauno marių regioninio parko pažintiniai takai
Nerūkymo zonomis paskelbti Kauno marių regioninio parko pažintiniai takai: Arlaviškių botaninio draustinio (Kadagių slėnio) pažintinis takas, Žiegždrių geologinis takas, Pakalniškių pažintinis takas, Laumėnų pažintinė trasa ir Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinis takas.
2022-07-01
NUO LIEPOS PRADŽIOS PRADEDA VEIKTI NAUJOS SAUGOMŲ TERITORIJŲ DIREKCIJOS
Vakar buvo paskutinė diena, kuomet dirbome kaip Kauno marių regioninio parko direkcija. Šiandien tapome naujo darinio dalimi – Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos Kauno marių regioninio parko grupe.
2022-06-30
Retų vabalų derėjimo metas
Šiuo metu Kauno marių regioninio parko biologas bėginėja nuo vieno medžio prie kito ir pasilypėjęs kopėčiomis vis tikrina keistus kibirėlius. Kas yra kibirėliuose? Kam jie skirti? Ir ko juose ieškome?
2022-06-09
Vykdomas plėšriųjų paukščių monitoringas
Kaip ir kasmet, šiemet kartu su "Padėkime ereliams" Kauno marių regioninio parko ir jam priskirtų saugomų teritorijų miškuose vykdoma plėšrių paukščių lizdaviečių apžiūra, vertinama jų būklė.
2022-06-07
„Misija: švari vasara” tęsiasi ir šįmet
Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į šiukšlinimo problemą, vasaros metu „Misija: švari vasara ‘22“ organizatoriai kviečia visus jungtis prie iniciatyvos iššūkio, tapti atsakingais vasarotojais ir leistis į žygius po Lietuvos regioninius parkus, šiais metais švenčiančius 30-metį.
2022-06-02
Drakoniukai, kurie gyvena kūdrose
Stovinčio vandens kūdrose gyvena mažą drakoniuką primenantis skiauterėtasis tritonas (Triturus cristatus). Didžiausias Europos tritonas labai jautrus buveinės pokyčiams ir nyksta, todėl jo gyvenamųjų vietų apsaugai steigiamos „Natura 2000“ teritorijos.
2022-05-21
"NATURA 2000" TINKLUI – 30 METŲ
„Natura 2000” tinklas jau trisdešimt metų saugo pažeidžiamiausiųjų namus.
2022-05-04
ATSISPAUSDINK SAUGOMŲ TERITORIJŲ PASĄ IR KELIAUK
Šįmet vėl kviečiame keliauti po Lietuvos saugomas teritorijas su lankytojo pasu.
2022-05-03
MEŠKINIS ČESNAKAS DRAUDŽIAMŲ PREKIAUTI AUGALŲ SĄRAŠE
Nuo šiol meškos gali atsikvėpti – jų česnakų rinkti ir parduoti nebus galima, tad "bagažinių turgaus" sezonas augavietėse turėtų baigtis. 
2022-04-25
Kviečiame į talką Palemone
Tam, kad Palemone sužydėtų visos gėlės, o ne šiukšlės,  padėkime gamtai apsivalyti jos žalią sielą!
2022-03-14
Metų grybas, kuris užsiima magija
Kieno plaukai ant šakos boluoja? Mediena pražilo? Susipažinkite su viena iš 2022 metų organizmų dešimtuko rūšių – sklaidžiąją vaškaplute.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Kauno marių regioninio parko grupė, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.