Kauno marių regioninis parkas
Lankytojo bilietas
FACEBOOK
Lankytojo bilietas
Mes mylime savo saugomą teritoriją ir savo meilę bei pagarbą aplinkai įprasminame darbais. Kaskart įsigydami lankytojo bilietą, galite mums padėti atlikti daugybę gražių darbų!
Nac_park_lankytojams.jpg

Kodėl įsigyti? Daugybės šioje saugomoje teritorijoje esančių objektų – retų ir nykstančių rūšių buveinių, pažintinių takų, atokvėpio vietų, piliakalnių ir kt. – nuolatinei priežiūrai yra reikalingos lėšos. Skiriamų biudžeto lėšų šiems darbams toli gražu nepakanka. Siekiame, kad būtų išsaugotos svarbiausios gamtos ir kultūros paveldo vertybės, nykstančios augalų ir gyvūnų rūšys, o Jūsų poilsis gamtoje būtų malonus ir turiningas. Už šias lėšas tvarkome supuvusias medines pažintinių takų dalis – laiptus, stendus, turėklus, išvežame šiukšles, šienaujame ir atliekame kitus būtinus darbus. Todėl tikimės, kad Jūs įsigysite lankytojo bilietą – taip pasakysite AČIŪ už puikiai praleistą dieną pažintiniame take ir prisidėsite prie tolesnio jo gyvavimo.

Visos už lankytojo bilietus surinktos lėšos prasmingais darbais grįžta į Kauno marių regioninio parko teritoriją.

Apie 2019 m. už lankytojų bilietus atliktus darbus skaitykite čia.
Apie 2020 m. už lankytojų bilietus atliktus darbus skaitykite čia.
2023 m. surinkta  2418 eur, surinktas lėšas panaudosime šiais metais rekreacinės infrastruktūros priežiūrai, edukacinei ir švietėjiškai veiklai vykdyti.

 Kiek kainuoja?

  • Vienkartinis lankytojo bilietas (5 dienoms) lankytis viename valstybiniame parke kainuoja eurą.
  • Vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas kainuoja 25 eurus.
Kur įsigyti?

Lankytojo bilietai platinami Kauno marių regioninio parko
 lankytojų centre, iš bendradarbiaujančių platintojų, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų ir kitur. Čia vienkartinio lankytojo bilieto kaina – 1 eur.

Taip pat lankytojo bilietą galima įsigyti INTERNETU:
tiketa.lt (kaina nuo 1,31 eur.), taip pat bilietai.lt (kaina nuo 1,29 eur.) bei „Perlo“ terminaluose (kaina nuo 1,20 eur.).

Lankytojo bilietą galima įsigyti ir siunčiant SMS. Jei norite paremti Kauno marių regioninį parką, siųskite trumpąją žinutę (SMS) įrašę KMRP numeriu 1860. Lankytojo bilieto trumposios žinutės kaina – 1,35 euro. (taikomas 0,35 euro aptarnavimo mokestis). 

Nuo 2024 m. sausio 1 d. keitėsi lankytojo bilieto tvarkos aprašas, kurį galite rasti čia
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.