Naujienos


 
2017.11.02
Dovana parko lankytojams gimtadienio proga


2017 metais Lietuvos regioniniai parkai švenčia 25 metų gimtadienį. Ta proga viename populiariausių ir gražiausių pažintinių takų Lietuvoje - Arlaviškių kadagių slėnyje -  savo lankytojams palikome dovanėlę. Tikimės, kad ji patiks ne tik mažiems, bet ir dideliems parko svečiams, o ypač - šeimoms.


Būna, kad tie, kurie švenčia gimtadienį dovanas dovanoja patys savo svečiams. Etatiniai Kadagių slėnio lankytojai turbūt jau ne tik pastebėjo, bet ir spėjo išbandyti ant Ronakalnio pastatytas supynes. Šiandien pagaliau sudėjome visus taškus ant "i" - supynės pasirengusios ne tik lankytojus pasupti, bet ir informuoti, juk informacinis stendas gali būti ir toks! Į jas sudėjome nemažai faktų apie Kauno marių regioninį parką, tad supdamiesi ar tiesiog prisėdę pailsėti - būtinai sužinokite ką nors įdomaus. 

Supynes DOVANOJAME savo lankytojams Kauno marių regioninio parko 25 metų proga. Švęskime gyvenimą ir ypatingą mūsų gamtą!

O jeigu norite mums kažką padovanoti - prisidėkite prie gamtos ir kultūros vertybių tvarkymo, pažintinių takų atnaujinimo, kas kartą lankydamiesi parke įsigydami 1 eur. vertės lankytojo bilietą. Tai dovana ne tik mums, bet ir visiems lankytojams - juk smagu atvykti į sutvarkytą ir prižiūrėtą vietovę. Lankytojo bilietą galite įsigyti jau ir siųsdami SMS (1,35 eur.) numeriu 1860, įrašę tekstą: KMRP. Taip pat siūlome galimybę prie Kadagių slėnio tako remonto prisidėti tiesiogiai - įsigyjant vardinę lentą, kuri su Jūsų vardu pakeis seną, susidėvėjusią lentinio tako detalę.

DSC_0506sd.jpg


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.