Kauno marių regioninis parkas
Vardinės lentos
FACEBOOK
Vardinės lentosDėmesio!!! Dėl Arlaviškių pažintinio tako renovacijos vardinės lentos neparduodamos. Atisiprašome už nepatogumus.

Kaip įsigyti vardinę lentą Kadagių slėnio take?


2016 metais Arlaviškių (Kadagių slėnio) pažintinis takas buvo išrinktas gražiausiu Lietuvoje. Nuo jo įrengimo jau praėjo 8 metai, tad medinė dalis sparčiai dėvisi. Todėl vis ieškome būdų, kaip atnaujinti taką ir užtikrinti jo stabilumą. Visam takui atnaujinti reikalinga milžiniška suma, tačiau ir viena pakeista lenta pagerina situaciją. O lenta prie lentos, kaip tame posakyje apie akmenis pratašančius lašus, - duoda apčiuopiamų rezultatų.

Yra 3 būdai, kaip galite prisidėti prie tako atkūrimo bent simboliškai:

- Vardinė lenta  - tai vienas iš būdų, kaip galima prisidėti prie tako atnaujimo ir įamžinti asmeninę reikšmingą datą. Puiki alternatyva jaunavedžiams - įsigyk lentą vietoj spynos ir visiems bus naudos. Lenta gali tapti prasminga dovana bet kuria proga. Kaip įsigyti lentą ir kokie reikalavimai užrašui - skaitykite čia. Lentos kaina - 20 eur.
- Paramos magnetukas. Jį galima įsigyti direkcijoje (Lankytojų centre), taip pat kitose platinimo vietose (prie kavos automobilio Kadagių slėnio aikštelėje). Magnetuko kaina - 2 eur.
- Taip pat prie tako ir visos parko teritorijos tvarkymo prisidedate kaskart įsigydami vienkartinį savanorišką lankytojo bilietą. Tai galite atlikti neišeidami iš namų: pakanka išsiųsti SMS žinutę (1,35 eur.). Tačiau jei norite sutaupyti - direkcijoje arba prie kava prekiaujančio automobilio - bilieto kaina tik 1 eur. 

Be to, visada laukiame socialiai atsakingų įmonių, organizacijų iniciatyvos ir paramos didesne suma ar gerais darbais.

AČIŪ, kad prisidedate prie gražiausio tako Lietuvoje priežiūros ir tvarkymo!

DĖMESIO!
Šiais metais Kauno marių RP direkcija planuoja pirkti Arlaviškių pažintinio tako remonto darbus, keisti senas tako lentas ir polius. Prieš užsakant lentą ar lentas rekomenduojame pasiteirauti iš anksto el.paštu info@kaunomarios.lt.

Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. 8 37 383071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.