Kauno marių regioninis parkas
SUTEIKTAS PARKO PRODUKTO ŽENKLAS
FACEBOOK
2021-07-01
SUTEIKTAS PARKO PRODUKTO ŽENKLAS
Kiekviena saugoma teritorija turi savo produkto ženklą, kurį speciali ženklo komisija suteikia išskirtiniams tos vietovės produktams ir paslaugoms. Džiugu, kad Kauno marių regioninio parko produkto ženklas suteiktas legendinio Kauno marių kapitono Rimanto Mažuknos teikiamoms paslaugoms.

Kapitonas Rimantas Mažukna ir įgula jau daugiau kaip 30 metų šiltuoju sezonu pramoginiais laivais visus norinčius plukdo po Kauno marias. Išskirtinė galimybė susipažinti su Kauno marių regioniniu parku nuo laivo denio ar tiesiog smagiai praleisti laiką, netradiciškai atšvęsti bet kokią šventę, organizuoti įvairius renginius. Patyrusi įgula garantuoja saugią kelionę bei nepamirštamus įspūdžius, o jauki ir maloni aplinka leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti.

Kelionių metu keleiviams laivu plaukiantys gidai ar parko specialistai pasakoja apie Kauno marių regioninio parko vertybes, istoriją, gamtą, užlietus kaimus, praveda ekskursijas nuvykus į lankytiną objektą, tad kelionė būna ne tik dosni įspūdingų vaizdų, bet ir istorijų. Laivai, kuriais plukdomi keleiviai, taip pat yra jau istoriniai: „Nemunas” mariomis plaukia jau tiek pat metų, kiek egzistuoja Kauno marios. Simboliška praplaukti „Nemunu“ senąja Nemuno vaga, likusia marių dugne!

Vienas išskirtinių reisų – plaukimas į Kadagių slėnį. Šią vasarą dar turite galimybę nuplaukti iki kadagyno liepos 24 d. ir rugpjūčio 28 d., ir lydint gidui pažinti šią unikalią vietą. Bilietai čia.

Nors reguliarūs reisai į kadagyną dėl mažo plaukiančiųjų skaičiaus nutraukiami, galite užsisakyti plaukimą individualiai arba vykti kitais populiariais maršrutais – sekmadieniais į Rumšiškes ir į Birštoną.

Daugiau informacijos apie visų Lietuvos saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojus ir jų teikiamas paslaugas bei gaminamus produktus rasite svetainėje gamtoje.org

Išsirinkite unikalią, autentišką, išskirtinę dovaną ar paslaugą artimiesiems, sau, kolegoms, draugams ir taip paremkite sąžiningus ir gamtai draugiškus gamintojus bei paslaugų teikėjus.

O jei norite patys tapti produkto ženklo turėtoju, skaitykite čia.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.