Kauno marių regioninis parkas
Patarimai poilsiautojams
FACEBOOK
2024-07-01
Patarimai poilsiautojams
Kauno marių regioniniame parke Kauno marių pakrantėse išsidėsčiusios 8 poilsiavietės ir stovyklavietės. Šiose poilsio vietose įrengta minimali infrastruktūra lankytojams: pavėsinės, lauko baldai, laužavietės, informaciniai stendai, biotualetai, buitinių atliekų konteineriai.

Paradoksalu, bet šiukšliadėžės buvimas dažniausiai tampa didelės šiukšlių sankaupos problema. Kai jos nėra – daugelis šiukšles tiesiog išsiveža su savimi.

Poilsiautojams, besiruošiantiems piknikui gamtoje, patartume pasiimti daugkartinius indus, kad kuo mažiau reikėtų palikti šiukšlių poilsio vietoje. Taip pat iš anksto pagalvoti, kur dėsite atliekas ir pasirūpinti jų surinkimu ir rūšiavimu. Ir svarbiausia - po pikniko būtina susitvarkyti aplinką ir nepalikti savo buvimo pėdsakų, o geriausia – palikti pikniko vietą dar gražesnę nei radote, nes visose saugomose teritorijose yra skatinama idėja „Ką atsivežei, tą ir išsivežk“.


Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.