Kauno marių regioninis parkas
Mūsų regiono naujienos
FACEBOOK
Naujienos
2019-10-05
Kviečiame į Paukščių palydas!
Šių metų spalio 5 d. 11.00 val. Samylų poilsiavietėje kviečiame kartu su Kauno marių RP direkcija palydėti sparnuotųjų mūsų draugų. Jei norite atvykti į Paukščių palydas ir neturite žiūronų nieko tokio, pasidalinsime :) Registraciją į renginį rasite skelbime
2019-08-21
Robinzonai vėl laukiami iššūkyje Paukščių salose
Nori išbandyti save? Pabėgti trumpam nuo civilizacijos? Turi laisvo laiko, kurį gali padovanoti Lietuvai? Ieškai prasmingos veiklos? Vinies, kurios trūksta vasaros užbaigimui? Tuomet šįmet vėl 3 dienoms ir 2 naktims kviečiame į Paukščių salas. Rezervuok bent vieną dieną rugpjūčio 26-28 d. Negyvenamoje saloje robinzonai turės ypatingą misiją – pasistengti, kad joje atsirastų tinkamos sąlygos gyventi paukščiams. Pasiruošę pažaisti robinzonus ir atlikti gerą darbą gamtai?
2019-07-15
Užbaigti Pakalniškių piliakalnio tvarkymo ir pritaikymo lankyti darbai
Kauno marių regioninio parko direkcija užbaigė projekto “Pakalniškių piliakalnio su priešpiliu ir gyvenviete sutvarkymas ir pritaikymas lankymui” įgyvendinimo darbus. Piliakalnis lankytojus jau pasitinka atsinaujinęs, tad atrasti ir pažinti šį archeologinio paveldo objektą ir pasigrožėti nuo jo atsiveriančiu išskirtiniu Kauno marių regioninio parko kraštovaizdžiu daug patogiau.
2019-05-30
Birželio 1 dieną startuoja žygis "Už švarią Lietuvą"
„Kūrybos kampas 360 o“ kviečia jungtis į žygį „Už švarią Lietuvą“, organizuojamą birželio 1 - 6 dienomis Kauno ir Kauno rajono paribiu. Idėją palaiko ir Kauno marių regioninio parko direkcija, kurioje dalyviai apsistos birželio 4 d. Kviečiame visus norinčius jungtis prie žygeivių, susitikti, pabendrauti su žygio dalyviais, palaikyti juos geru žodžiu ar po sunkios žygio dienos pavaišinti ridikėliais iš savo sodo. Atvykite į Kauno marių regioninio parko lankytojų centrą nuo 18:00 val., o norintys keliauti kartu - registruokitės į žygį.
2019-05-10
APLANKYK 25 ĮSPŪDINGIAUSIUS SAUGOMUS MEDŽIUS
Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su kelionių portalu www.pamatyklietuvoje.lt  šią vasarą kviečia aplankyti 25 įspūdingiausius Lietuvos medžius – gamtos paveldo objektus. Vieni jų yra lankomi, tačiau kitų medžių reikės paieškoti su navigacija. Siūlomų aplankyti galiūnų sąraše ir Kauno marių regioninio parko senolė - Rumšiškių pušis bei paslaptingieji Dubravos medžiai dvyniai.
2019-04-25
Miškuose - aukštas gaisringumo lygis: lankytojų prašome elgtis atsakingai
Didžioji dalis Lietuvos miškų pasiekė pavojingą IV gaisringumo lygį. Prašome gamtoje elgtis atsakingai – kiekviena liepsnelė gali įplieksti gaisrą. Iš viso nuo metų pradžios jau išdegė apie 2 tūkst. hektarų pievų ir žolės, miško ir miško paklotės – beveik 132 hektarai. Pernykštės žolės deginimas kelia pavojų ne tik gyvajai gamtai, bet ir žmonėms bei jų turtui.
2019-03-19
Balandį pasitikime su pelėdomis
Kasmet įsibėgėjantį pavasarį pasitinkame kalbėdami apie pelėdas ir vaikščiodami po naktinį mišką. Šįmet ritualus vėl kartosime. Balandžio 5 d. Kauno marių regioniniame parke visas dėmesys ir plačiai atmerktos akys bei stačios ausys bus skirtos pelėdoms - "Pelėdų naktis" atplasnoja.
2018-12-21
Kauno marių regioninio parko direkcijos sveikinimas
Visus Kauno marių regioninio parko lankytojus ir bičiulius sveikiname artėjančių švenčių proga. Dėkojame, kad buvote ir esate kartu su mumis ir padedate mums globoti, saugoti ir prižiūrėti gražiausias Lietuvos saugomas teritorijas.
2018-12-04
Jaunieji gamtos reinžderiai kviečia prisijungti prie akcijos "Pratęsk vienkartinio šiaudelio gyvenimą"
Jaunieji gamtos reindžeriai domėjosi, kokią žalą daro vienkartiniai plastiko šiaudeliai gamtai ir kūrė plakatą savo akcijai "Pratęsk vienkartinio šiaudelio gyvenimą" įgyvendinti. Tikslas - surinkti kuo daugiau jau panaudotų vienkartinių plastiko šiaudelių ir iš jų vėliau kurti sodus. Taip bent kuriam laikui bus pratęstas vienkartinio šiaudelio gyvenimas ir jis taps ne šiukšle, o menu.
2018-12-03
Lietuvos regioniniai parkai visuomenei, Kauno marių regioninio parko pavyzdžiu
Lietuvos regioniniai parkai visuomenei, Kauno marių regioninio parko pavyzdžiu
2018-11-02
Pakalniškių piliakalnis pavasarį pasitiks nauju įvaizdžiu
Kauno marių regioninio parko direkcija pradeda projekto “Pakalniškių piliakalnio su priešpiliu ir gyvenviete sutvarkymas ir pritaikymas lankymui” įgyvendinimo darbus. Piliakalnis jau vasaros pradžioje lankytojus pasitiks atsinaujinęs, tad atrasti ir pažinti šį archeologinio paveldo objektą ir pasigrožėti nuo jo atsiveriančiu išskirtiniu Kauno marių regioninio parko kraštovaizdžiu bus daug patogiau.
2018-10-06
Rudeninės paukščių palydos
Rudeninės paukščių palydos Kauno marių regioniniame parke, 2018-10-06 d., šeštadienį
2018-08-06
„ŠIKŠNOSPARNIŲ NAKTIS“ V FORTE: nuo mitus griaunančių pasakojimų iki pasimatymo su vampyru
„Mes – durų išradėjai, bet gamta mus įsileidžia tik pro plyšius.“ — Vytautas Karalius Kyštelėti savo smalsias nosis į plyšius ir tamsius V forto užkaborius bei sužinoti, kas juose slepiasi, pamėginsime jau rugpjūčio 31 dieną. Po 4 metų...
2018-07-28
Robinzonai sugrįžta: Kauno marių saloje 3 dienoms vėl įsikurs stovykla
Robinzonai sugrįžta. Visada žavėjotės Danielio Defo personažu Robinzonu Kruzu ir pavargę nuo rutinos pasvajodavote, kad būtų smagu bent trumpam atsidurti jo kailyje? Na, gerai, pripažinkime – būti tikru...
2018-07-23
Pakartotinis Pakalniškių piliakalnio su priešpiliu ir gyvenviete (23731) sutvarkymo ir pritaikymo lankymui rangos darbų pirkimas
Pakartotinis Pakalniškių piliakalnio su priešpiliu ir gyvenviete (23731) sutvarkymo ir pritaikymo lankymui rangos darbų pirkimas
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj.,
tel. (8-37) 383 071
info@kaunomarios.lt