Kauno marių regioninis parkas
Kviečiame į nuotolinę konferenciją "Mes prie Nemuno užaugę"
FACEBOOK
2021-04-08
Kviečiame į nuotolinę konferenciją "Mes prie Nemuno užaugę"
Balandžio 9 d. pasaulyje minima geografijos naktis. Šia proga Lietuvos geografų draugija inicijuoja akciją "Lietuva - Nemuno kraštas", prie kurios jungiasi ir Lietuvos saugomos teritorijos, „užaugusios“ prie Nemuno. 

Visą dieną fotografuokime mūsų upių tėvą, kas tik turite galimybę jį aplankyti, ir siųskime nuotraukas Lietuvos geografų draugijai, o vakare pakalbėkime apie Nemuną konferencijoje "Mes prie Nemuno užaugę". Apie gyvenimą prie jo, apie jo paslaptis, apie gamtos ir kultūros vertybes, rymančias jo krantuose, apie kraštovaizdį, kuriame Nemunas „įaustas“ ir išjaustas keliaujančių palei jį, jį tyrinėjančių, juo besižavinčių.

2021 m. balandžio 9 d. (penktadienį) nuo 18 val. kviečiame dalyvauti konferencijoje „Mes prie Nemuno užaugę“ ir virtualiai pakeliauti Nemunu, aplankant, užsukant į jo pašonėje įsikūrusias saugomas teritorijas: Dzūkijos nacionalinį parką, Nemuno kilpų, Kauno marių, Panemunių,
Rambyno ir Nemuno deltos regioninius parkus.

Parkų vertybes ir kitas su Nemunu susijusias įdomybes pristatys direkcijų darbuotojai. Puiki proga pakeliauti saugiai neišeinant iš namų žemyn upe nuo Dzūkijos pieskynų iki Mažosios Lietuvos salynų... Galbūt pasibaigus karantinui aplankysite mus keliaudami gyvai!

Prie transliacijos kviečiame jungtis nuo 18 val. paspaudus nuorodą.
Geografijos naktis- tai geografinių renginių platforma, kurią 2017 m. nacionaliniu mastu pirmąsyk inicijavo Prancūzijos Nacionalinis geografijos komitetas. Europos geografinių asociacijų organizacija EUGEO pastangomis iniciatyva išplito Europoje, o propaguojant Tarptautinei geografų sąjungai IGU - visame pasaulyje. Geografijos naktis pirmąkart surengta Kroatijoje, Zadaro mieste 2016 m.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.