Kauno marių regioninis parkas
Ekskursijų maršrutai
FACEBOOK
Ekskursijų maršrutai
Iš lankytojų centro - į gamtą

Kauno marių regioninio parko direkcija, dalyvaudama Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos organizuojamame projekte „Iš lankytojų centro – į gamtą“, siūlo išbandyti du teminius maršrutus ir pakeliauti po Kauno marių regioninį parką. Kiekvieno maršuto pradžia – lankytojų centras, kuriame rasite ne tik originalią ekspoziciją, pristatančią išskirtines parko vertybes, bet ir išsamią informaciją apie lankytinas vietas. Toliau – savarankiškas „pabėgimas“ į gamtą ir pažintis su parko „perliukais“ natūralioje aplinkoje, nuotykiai ir atradimai... 

Maršrutų schemas galite atsispausdinti atvykę į Lankytojų centrą. 

Margasis maršrutas „Gamtos išburta, žmogaus sukurta“

Kauno marių regioninis parkas ypatingas savo istorine patirtimi ir gamtos apsuptimi. Daugiau nei prieš 50 metų atsiradusios Kauno marios tarsi į vieną krantų virtinę suvėrė daugybę įspūdingų gamtos ir kultūros paveldo objektų, kurie šiandien traukia lankytojų akį ir žadina jų smalsumą. Lankytojų centro ekspozicijoje susipažink su išskirtinėmis parko vertybėmis ir keliauk jų atrasti į gamtą. Margasis maršrutas padės atrasti ir pažinti užburiančius gamtos kampelius ir išskirtinius žmogaus rankų sukurtus kultūros paveldo šedevrus. 

Jei pritrūkai spalvų, šis maršrutas nuspalvins Tavo dieną.

Atsisiųsti maršruto schemą ir objektų aprašymus.

Šakotasis maršrutas „Milžinų paunksmė“ 

Šis maršrutas kviečia pažinti medžių karalystę ir pajusti jų stebuklingą galią. Dubravos arboretume nustebins neįprasti rudenį pražystantys krūmai, miške – paslaptingieji galiūnai ir neišskiriami įsimylėjėliai, o žalieji Kadagių slėnio „daktarai“ išdezinfekuos ne tik plaučius, bet ir mintis. Medžiai – tai gyvybė, o gyvybė – tai stebuklas.

Jei jautiesi apmiręs nuo urbanizacijos nuodų – šis maršrutas Tave atgaivins. 

Atsisiųsti maršruto schemą ir objektų aprašymus.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj.,
tel. (8-37) 383 071
info@kaunomarios.lt