Kauno marių regioninis parkas
1,2 % paramą galite skirti neišeidami iš namų – ir tai Jums nieko nekainuoja
FACEBOOK
2020-05-06
1,2 % paramą galite skirti neišeidami iš namų – ir tai Jums nieko nekainuoja
Kasmet Lietuvos gyventojai gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai 1,2 % savo pajamų mokesčio. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja – paskirstomas pajamų mokestis, JAU SUMOKĖTAS į valstybės biudžetą. Taip pat šis mokestis nėra atimamas iš pajamų mokesčio, kurį susigrąžinate užpildę metinę pajamų deklaraciją. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Mums kiekvieno Jūsų parama – kaip "uogelė", kuo daugiau "uogelių" – tuo daugiau galimybių sukaupti visą "kekę" pasistiprinti – nuveikti finansinių išteklių reikalaujančių prasmingų darbų parko ir lankytojų labui.

Norėdami skirti 1,2 % jau sumokėtų valstybei mokesčių Kauno marių regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo priežiūrai, infrastruktūros įrengimui ir atnaujinimui, direkcijos organizuojamoms gamtosauginėms veikloms, edukaciniams renginiams ir projektams paremti, prašome Jūsų užpildyti specialiosios formos prašymą (forma FR0512 v.4). Šįmet pildymo terminas pratęstas iki liepos 1 d. Užpildytą prašymą pateikti Apskrities Valstybinei Mokesčių Inspekcijai (toliau AVMI), kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate. Patogiausia tai atlikti pateikiant deklaraciją elektroniniu būdu.

Taip pat galite paremti mūsų veiklas ir kitais būdais – tiesiogiai pervedant norimą sumą į paramos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant kokiai veiklai norite skirti paramą.

Iš anksto dėkojame Jums už suteiktą paramą!

Kauno marių regioninio parko direkcijos duomenys

Paramos gavėjas: Kauno marių regioninio parko direkcija

Paramos gavėjo kodas: 193371328

Buveinės adresas: Miškininkų g.2, Vaišvydavos k., Kauno r.

Bankas: Luminor Bank AS

Banko kodas: 40100

Sąskaitos numeris: LT224010042500060235
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.