Naujienos


 
2018.07.02
Kaip įsigyti vardinę lentą Kadagių slėnio take?2016 metais Arlaviškių (Kadagių slėnio) pažintinis takas buvo išrinktas gražiausiu Lietuvoje. Nuo jo įrengimo jau praėjo 8 metai, tad medinė dalis sparčiai dėvisi. Todėl vis ieškome būdų, kaip atnaujinti taką ir užtikrinti jo stabilumą. Visam takui atnaujinti reikalinga milžiniška suma, tačiau ir viena pakeista lenta pagerina situaciją. O lenta prie lentos, kaip tame posakyje apie akmenis pratašančius lašus, - duoda apčiuopiamų rezultatų.

Yra 3 būdai, kaip galite prisidėti prie tako atkūrimo bent simboliškai:

  • Vardinė lenta  - tai vienas iš būdų, kaip galima prisidėti prie tako atnaujimo ir įamžinti asmeninę reikšmingą datą. Puiki alternatyva jaunavedžiams - įsigyk lentą vietoj spynos ir visiems bus naudos. Lenta gali tapti prasminga dovana bet kuria proga. Kaip įsigyti lentą ir kokie reikalavimai užrašui - skaitykite čia. Lentos kaina - 5 eur.
  • Paramos magnetukas. Jį galima įsigyti direkcijoje (Lankytojų centre), taip pat kitose platinimo vietose (prie kavos automobilio Kadagių slėnio aikštelėje). Magnetuko kaina - 2 eur.
  • Taip pat prie tako tvarkymo prisidedate įsigydami vienkartinį savanorišką lankytojo bilietą. Tai galite atlikti neišeidami iš namų: pakanka išsiųsti SMS žinutę (1,35 eur.). Tačiau jei norite sutaupyti - direkcijoje arba prie kava prekiaujančio automobilio - bilieto kaina tik 1 eur. 
Be to, visada laukiame socialiai atsakingų įmonių, organizacijų iniciatyvos ir paramos didesne suma.


AČIŪ, kad prisidedate prie gražiausio tako Lietuvoje priežiūros ir tvarkymo! 

lentos reklama_2018_raides geltonos_int_1.jpg


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.