Naujienos


 
2017.12.09
Kauno marių regioninio parko piliakalniai

2017 paskelbti piliakalnių metais, kuriuos mes ir mūsų kelionių motyvatorius purplelis Kęstas pradėjome skatindami visus dalyvauti "Piliakalnių iššūkyje". Ir nors lankyti raginame visus Lietuvos piliakalnius, nepamirštame ir esančių Kauno marių regioniniame parke. Jų siūlome nei daug, nei mažai - 9. 

Kai kurie iš jų lengvai pasiekiami, tačiau yra ir tokių, kurie taps tikru iššūkiu: tiek atrasti, tiek pasiekti... Bet čia ir slypi įdomumas. Paruošėme žemėlapį ir po vieną aprašymą, kad žinant įdomesnius faktus būtų smagiau po piliakalnius kopinėti. Galbūt mūsų herojai užkrės Jus piliakalnių lankymo manija ir įkvėps naujiems atradimams gamtoje, net pasibaigus oficialiems Piliakalnių metams. Keliaukite, ieškokite, pažinkite, domėkitės ir kolekcionuokite piliakalnių viršūnes!

Su Kauno marių regioninio parko piliakalniais susipažinti galite čia.Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.