Naujienos


 
2017.07.03
PĖDOS MARIŲ DUGNE PRISTATO: antras EKSTREMALUS žygis


Projektas "Pėdos marių dugne" vasaros pabaigoje vėl pakvies prisiminti Kauno marių užlietų kaimų istoriją, įsuks į linksmybių, tradicijų, istorijos bangas. O iki tol kviečiame įspausti savo pėdas Kauno marių pakrantėje ir papėdinti po Kauno marių regioninį parką žinomais ir dar neatrastais maršrutais. Kauno marių regioninio parko direkcija ir Samylų kultūros centras kviečia žygiuoti, pažinti, atrasti ir patirti įsimintinų vasaros nuotykių gamtoje, aplankyti vietas, kuriose kadaise virė užlietų kaimų gyvenimas, išgirsti legendų ir tikrų istorijų iš marių dugno. 

Antrasis žygis jau šį šeštadienį. Skelbimas čia.

Žygis EKSTREMALUS. Liepos 8 d. (šeštadienis). ~16 KM.

Maršrutas: Vieškūnai-Rumšiškės.

Laukia išties smagus nuotykis. Susitinkame liepos 8 dieną!

Būtina registracija. 

VISA informacija ir registracija:

žygio vadovas - Rimvydas, mob.tel.: +37060368286,

Tel. 8 37 38 3071, r.butkevicius@kaunomarios.lt, www.kaunomarios.lt

Dalyvio mokestis – 5 eur. (mėnesinis parko lankytojo bilietas) Už surinktus bilietus planuojame įrengti supynes lankytojams Arlaviškių kadagių slėnio pažintiniame take.

logo_pedos_mariu_dugne.jpg

Žygeiviams būtina turėti:

* Tinkamą aprangą ir avalynę (pagal oro sąlygas);

* Maisto ir vandens. 


Kiti žygiai (daugiau informacijos pateiksime vėliau):

LAUKINIS žygis. Rugpjūčio 19 d. Samylai-Duobakalnis. 16 KMAtgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.