Naujienos


 
2017.05.04
Plukdys laivu į gražiausias Kauno marių regioninio parko vietoves - Kadagių slėnį ir Rumšiškes
Arlaviškių botaninio draustinio pažintinis takas - Kadagių slėnis

Kauno marių regioninį parką pažinti galite keliaudami skirtingais būdais: pėsčiomis, dviračiais, automobiliais. Tyrinėti gamtą ir lankytis pažintiniuose takuose su gidu ar individualiai. Tačiau romantiškiausia pažintis  - skrodžiant Kauno marių bangomis su patikima įgula. Vasaros sezono metu pasinaudokite galimybe patirti neišdildomų įspūdžių keliaujant laivu į Rumšiškes, Birštoną ir Kadagių slėnį kartu su nemunoturas.lt


laivo_nemunas_kapitonas_518b6f59926d6.jpgNuo gegužės 13 d. į Arlaviškių pažintinį taką (Kadagių slėnį) bus galima keliauti laivu. Iš Kauno marių prieplaukos kiekvieną šeštadienį laivas pajudės 10 val. ryto. Kauno marių regioniniame parke esantis Arlaviškių botaninis draustinis vilioja unikaliu kraštovaizdžiu, čia įrengtas pažintinis takas, nuo kurio atsiveria kadagių slėnio vaizdas, smagu pasivaikščioti, įkvėpti gryno oro. Bilietus galima įsigyti internetu.

Kiekvieną sekmadienį laivu nukeliauti galite ir į Rumšiškes, kur galėsite apsilankyti Lietuvos liaudies buities muziejuje (muziejaus lankymo bilietus įsigyti atskirai), apžiūrėti iš Kauno marių dugno iškeltą Rumšiškių miestelio bažnyčią. Bilietus galima įsigyti internetu.

Gegužės 21 d. startuoja pramoginis kruizas laivu iš Kauno į Birštoną. Pramoginės išvykos laivu iš Kauno į Birštoną bus rengiamos kiekvieną sekmadienį. Visą dieną trunkančios kelionės metu iš laivo denio grožėsis Kauno marių regioninio parko bei Nemuno pakrančių vaizdais, apsilankysite Birštono kurorte, kur Jums bus surengta apžvalginė ekskursija. Birštone taip pat turėsite 4 val. laisvo laiko pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, pasivažinėti dviračiais, papietauti jaukiose kavinėse ar tiesiog surengti iškylą gamtoje. Bilietus įsigyti galima internetu.

Daugiau informacijos ieškokite www.nemunoturas.lt


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.