Naujienos


 
2017.01.30
Pavėsinė ant Mergakalnio - dovana parko lankytojams


Turbūt tie, kurie mėgsta lankytis ant Mergakalnio (Dovainonių atodangos) ir ilgėliau ten užsibūti, jau vasarą pastebėjo ir turėjo galimybę ilsėtis ar pasislėpti nuo užklupusio lietaus po naujos pavėsinės stogu. Šios pavėsinės įrengimą parėmė Akademinė kredito unija, kurios darbuotojai turi tradiciją kasmet susiburti ant Mergakalnio. 

Pastebėję, kad pavėsinė jau „pavargusi“ ir stogo „dantukai“ retėja, nutarė nelaukti, kol direkcija atras galimybę ir lėšų įrengti naują pastogę ir patys pasiūlė paramą. Ačiū Akademinei kredito unijai už iniciatyvą. Tokie pavyzdžiai džiugina. Ne tik mus, bet ir regioninio parko lankytojus. Kartu mes galime padaryti daugiau!

Kviečiame įmones, bendruomenes, fizinius asmenis, kurie turi galimybę, paremti Kauno marių regioninio parko rekreacinių objektų įrengimą, atnaujinimą ar kitus parko teritorijos priežiūros ir tvarkymo darbus. Galbūt turite pamėgtą vietą, kurioje nuolat lankotės ir manote, jog reikėtų ją sutvarkyti - laukiame iniciatyvų bet kokiomis formomis. Mums visada praverčia ir "papildomų rankų darbas" - šiukšlių rinkimas, šienavimas, krūmų šalinimas. Vienijantis darbas - abipusė nauda. 

Kilus idėjai, skambinkite ir rašykite arba ateikite pas mus į svečius:

Tel.: (8~37) 38 30 71
Miškininkų g. 2, Vaišvydava, 53106 Kauno r.
info@kaunomarios.lt
Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.