Naujienos


 
2016.12.28
Už lankytojo bilietus surinkti pinigai sugrįžo į parką realiais darbais

Saugomos teritorijos lankytojo bilietas visuose Lietuvos regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose įvestas nuo 2015 m. gegužės mėnesio. Vienkartinį lankytojo bilietą galima įsigyti savanoriškai vos už 1 eurą, o visi surinkti pinigai sugrįžta į parko teritoriją prasmingais darbais. Taigi, kiekvienas, kuris įsigyja lankytojo bilietą, prisideda prie aplinkos, kultūros ir gamtos objektų tvarkymo, pažintinių takų priežiūros. Su Jūsų pagalba, mes galime nuveikti daugiau. Iš viso nuo 2016 m. sausio mėn. iki rugsėjo mėn. pabaigos iš lankytojų bilietų surinkta 2617 eur. už kuriuos atlikti šie darbai:

kadagyne2.jpg
takas3.jpg

stendai2.jpg
Nuo rugsėjo iki lapkričio pabaigos surinkta 1125 Eur., kurie yra banko sąskaitoje, juos panaudosime 2017 metais.

Tikimės, kad kitąmet vėl galėsime kartu prisidėti prie teritorijos saugojimo, puoselėjimo ir gražinimo, o jeigu turite pastebėjimų ar pasiūlymų, kur ir ką būtinai reikėtų įrengti ar sutvarkyti, parašykite mums info@kaunomarios.lt - įvertinsime situaciją, galimybes. 

Kur įsigyti bilietą? Primename, kad 1 eur. vertės lankytojo bilietą galite įsigyti užsukę į direkciją Vaišvydavoje, Miškininkų g. 2, tuo pačiu susipažinti su turizmo sėkmingiausiu 2016 metais pretenduojančiu tapti lankytojų centru ir ekspozicija. Bilietus taip pat platina prie Kadagių slėnio atvykstantis kavos automobilis. Taip pat juos įsigyti galite internetu www.tiketa.lt,  "Tiketa" ir "Perlas" terminaluose (taikomas papildomas mokestis).Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.