Naujienos


 
2016.12.28
Kauno marių regioninio parko direkcijos sveikinimas

Visiems parko bičiuliams ir lankytojams tariame AČIŪ už visokeriopą paramą ir palaikymą, kurio sulaukėme šiais metais tiek žodine forma, šiltais laiškais, įrašais, tiek įsigytų lankytojų bilietų pavidalu, kurie prasmingais darbais grįžo atgal į teritoriją. Linkime šiltų ir jaukių švenčių, daugiau šypsotis ir pozityviai mąstyti. Ir, žinoma, niekada neprarasti humoro jausmo (mes jį daliname nemokamai ;) ). 

Turbūt visiems kilo klausimas, kodėl artėjant gaidžio metams pasivertėm į barsukus. Iš karto pasiteisiname, kad kiti metai pagal baltų laiko skalę yra barsuko. Tačiau, kad nekiltų nesusipratimas, patikiname, kad fotografuodamiesi visi garsiai sakėme "gaidyyyyssss" :)


Taigi, nesvarbu kieno globojami artėjantys metai bus, tebūna jie geri ir šviesūs, įvairesni (ne vien balta ir juoda) ir įdomūs. Būkime kartu!
fb_sveikinimas.jpg


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.