LANKYTOJO BILIETAS


 

Nac_park_lankytojams.jpgLankydamiesi saugomoje teritorijoje, nepamirškite įsigyti lankytojo bilieto!

Kodėl įsigyti? Daugybės šioje saugomoje teritorijoje esančių objektų – retų ir nykstančių rūšių buveinių, pažintinių takų, atokvėpio vietų, piliakalnių ir kt.- nuolatinei priežiūrai yra reikalingos lėšos. Skiriamų biudžeto lėšų šiems darbams toli gražu nepakanka. Siekiame, kad būtų išsaugotos svarbiausios gamtos ir kultūros paveldo vertybės, nykstančios augalų ir gyvūnų rūšys, o Jūsų poilsis gamtoje būtų malonus ir turiningas. Už šias lėšas tvarkome supuvusias medines pažintinių takų dalis – laiptus, stendus, turėklus, išvežame šiukšles, šienaujame ir atliekame kitus būtinus darbus. Todėl tikimės, kad Jūs įsigysite lankytojo bilietą – taip pasakysite AČIŪ už puikiai praleistą dieną pažintiniame take ir prisidėsite prie tolesnio jo gyvavimo.BILIETAS_LANKYMO.jpg

Visos už lankytojo bilietus surinktos lėšos prasmingais darbais grįžta į Kauno marių regioninio parko teritoriją. Ką padarėme už 2015 metais surinktas lėšas už lankytojo bilietus?

Kiek kainuoja?

  • Vienkartinis lankytojo bilietas (5 dienoms) lankytis viename valstybiniame parke kainuoja eurą.
  • Vieno mėnesio lankytojo bilietas lankytis viename valstybiniame parke kainuoja 5 eurus.
  • Visų (4 nacionalinių ir 28 regioninių) valstybinių parkų vieno mėnesio lankytojo bilietas kainuoja 10 eurų.
  • Metinis visų minėtų valstybinių parkų lankytojo bilietas kainuoja 20 eurų. 
  • Vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas kainuoja 25 eurus.

Kur įsigyti? Lankytojo bilietai direkcijoje, lankytojų centre, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų ir kitur.

Taip pat lankytojo bilietą galima įsigyti internetu „Tiketa" bilietų platinimo sistemoje bei „Perlo“ terminaluose. Įsigijant bilietus „Perlo" terminaluose, taikomas papildomas 0,25 EUR aptarnavimo mokestis, o „Tiketa" tinkle  - papildomas 0,20 EUR aptarnavimo mokestis.
 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.