Kauno marių regioninio parko produkto ženklas


 

 

Kviečiame teikti paraiškas Kauno marių regioninio parko produkto ženklui gauti

Paslaugų teikėjus ir produktų gamintojus kviečiame teikti paraiškas Kauno marių regioninio parko produkto ženklui gauti. Tai galimybė suteikti savo gaminamai produkcijai ar teikiamoms paslaugoms kokybės ženklą, teikiantį įvairiapusę naudą. 

Kauno marių regioninio parko produkto ženklas (toliau - Ženklas) – tai vienas iš būdų skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Šis Ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama, ar produktas pagamintas vietos gyventojo.  Ženklo turėtojas pirmiausiai bus tas, kuris gyvena ar veiklą vykdo Kauno marių regioniniame parke, taip pat savo veikla nepažeidžia saugomų vertybių, turi etnografiniam regionui būdingų produktų, teikia naudą vietos bendruomenei. Tokiu būdu siekiama skatinti vietos ekonomiką, sudaryti palankesnes sąlygas gyventojams, skatinti partnerystę tarp vietos gyventojų ir Kauno marių regioninio parko direkcijos. Ženklo naudotojui suteikiama teisė naudoti ženklą rinkodaros tikslais ir jį naudoti išorinėje reklamoje.

Ženklas bus suteikiamas pagal pateiktas paraiškas, įvertinus paraiškų teikėjų atitikimą nustatytiems kriterijams. Sprendimus dėl Ženklo suteikimo priims Kauno marių regioninio parko direktoriaus patvirtinta komisija. 

Paraiškas teikti adresu:

 

Kauno marių regioninio parko direkcija, 

Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., 53106 Kauno r.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis telefonu: (8~37) 38 30 70 arba el. paštu: info@kaunomarios.lt

Paraiškos formą, Ženklo suteikimo kriterijus ir kitus dokumentus galima atsisiųsti iš žemiau esančio sąrašo:


 


Aprašymas Atsisiuntė Dydis Atsisiųsti
Paraiškos forma8908.12 kBAtsisiųsti
Teikėjo deklaracija79421.00 kBAtsisiųsti
Kauno marių regioninio parko produkto ženklo nuostatai952118.98 kBAtsisiųsti
Kauno marių regioninio parko produkto ženklo suteikimo reglamentas824182.30 kBAtsisiųsti
 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.