Naujienos


 
Dėmesio, tėveliai, jeigu norite, kad Jūsų mažieji "vabaliukai" pabūtų ir įsibūtų gamtoje, galų gale, ne tik ją geriau pažintų ir suprastų, bet ir išmoktų nebijoti nei varlių, nei vabalų - ši stovykla kaip... plačiau»
Saugomų teritorijų lankytojams, kurie įsigys metinį arba šeimos metinį lankytojo bilietą, šią vasarą siūloma nemokamai apsilankyti nacionalinių ir regioninių parkų direkcijų organizuojamuose... plačiau»
Kauno marių regioninį parką pažinti galite keliaudami skirtingais būdais: pėsčiomis, dviračiais, automobiliais. Tyrinėti gamtą ir lankytis pažintiniuose takuose su gidu ar individualiai. Tačiau romantiškiausia... plačiau»
Kviečiame teikti paraiškas Kauno marių regioninio parko produkto ženklui gauti. Šiuo ženklu siekiama atkreipti dėmesį į produktus ir paslaugas skatinančias kultūrinio ir gamtinio paveldo pažinimą, tradicinių... plačiau»
Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su portalu www.pamatykLietuvoje.lt  išrinko 30 išskirtinių piliakalnių Lietuvos saugomose teritorijose. Keliavimo sezonas tik prasideda, tad kviečiame juos aplankyti ir išrinkti gražiausią.  Visa... plačiau»
Lankytojams, norintiems prisidėti prie Lietuvos nacionalinių ir regioninių parkų puoselėjimo bei išsaugojimo, atsiras paprastesnė galimybė tai padaryti. Nuo balandžio pradžios lankytojo bilietą jau galima įsigyti trumpąja... plačiau»

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.