Pagrindiniai metų veiklos uždaviniai


 
Direkcijos direktoriaus 2013 m. pagrindiniai veiklos uždaviniai:

1. Organizuoti biologinės įvairovės (buveinių ir rūšių) ir kraštovaizdžio stebėseną (monitoringus) bei taikomųjų tyrimų vykdymą regioniniame parke ir direkcijai priskirtose saugomose teritorijose.
2. Užtikrinti regioniniame parke Natura 2000 teritorijų, gamtos ir kultūros paveldo objektų gerą būklę, pritaikyti lankymui kraštovaizdžio, gamtos ir kultūros paveldo vertybes.
3. Organizuoti paslaugų teikimą regioninio parko lankytojams, informatyvios ir patrauklios informacijos pateikimą lankytojams ir visuomenei, įtraukti bendruomenes ir gyventojus į regioninio parko tikslų įgyvendinimą per bendradarbiavimą, informavimą, konsultavimą ir švietėjišką veiklą.
4. Plėtoti prevenciniais principais pagrįstą regioninio parko priežiūrą.

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.