Klausimai


 
2017-08-29 Laba diena.Sakykite ,kur prapuole inspektorius Sivijus Klenauskas? Nematyti kazkaip,gal emigravo?
Jūsų minimas specialistas direkcijoje nebedirba nuo 2017 m. liepos 25 d. Tikimės, kad neemigravo, o toliau dirba Lietuvos labui :)
2017-08-23 Laba diena, kokiu atstumu galima palikt automobili nuo vandens telkinio Kauno mariu regioniniam parke? Dekui
Saugomų teritorijų įstatymas nurodo, kad pakrantės apsaugos juostoje draudžiama statyti autotransporto priemones arčiau nei 25 metrai nuo vandens telkinio kranto.
2017-08-07 sveiki,ar gali vaikas,neturintis 16m. žvejoti Kauno mariose,ar turi dar gauti kažkokiu būdu sutikimą?
Nemokamai gali žvejoti pensininkai, vaikai iki 16 metų ir neįgalieji, turėdami šią teisę pagrindžiantį dokumentą. Sutikimo ar atskiro leidimo nereikia.
2017-07-23 Sveiki, ar yra galimybė parko teritorijoje pasodinti medelį, ar reikia kokio specialaus leidimo?
Dėl medelių sodinimo parko teritorijoje turite derinti su Dubravos eksperimentine mokomąja miškų urėdija (miško žemėje) ir direkcija. Primename, kad sodinti medžius archeologinio paveldo (ant piliakalnių, jų papiliuose, gyvenviečių teritorijose ir pan.) vietose draudžiama, nes taip galite pakenkti vertybei.
2017-07-20 Sveiki,nusipirkom soda prie draustinio,noriu paklaust kodel ten niekas netvarko?gal bent kritusius medzius butu galima paimt .
Draustinis ir yra tam skirtas, kad būtų išsaugota natūrali gamtinė aplinka, kurioje ypač svarbūs yra būtent medžiai sausuoliai, virtuoliai. Jų iš aplinkos šalinti negalima, ne tik dėl to, jog tai draudžia įstatymai, bet ir dėl suvokimo, jog tai yra retų vabalų, grybų buveinė. Gamtinis draustinis nėra miesto parkas ar golfo aikštynas, kur šienaujama žolė ir skurdinama biologinė įvairovė. Kuo daugiau natūralumo, tuo aplinka yra sveikesnė ir vertingesnė. Kritusius medžius galite surinkti iš savo sodo, o į gamtą reikia kištis kuo mažiau.
2017-06-18 Ar galima kauno mariose plaukioti - maudytis su vandens čiužiniais,gultais?
Galima, tačiau tik su gražiais, pageidautina su gėlytėmis (lelijomis, nendrėmis, gauromečiais ir pan., dar gali būti su grybais ir kerpėmis), kad labiau derintųsi prie aplinkos. Čiužinys negali būti su krokodilais ar rykliais, nes tai neįprastas Kauno marioms gyvūnas, gali išgąsdinti karšius. Iš tikrųjų, pajuokavome, be abejo, kad galima ir su negražiais, ir su gražiais. Svarbiausia, būkite saugūs!
2017-05-20 Sveiki . Norėčiau paklausti ar Kauno marių regioniniam parke galima lankytis su šunimi ????
Lankymąsi su šunimis reglamentuoja tie patys įstatymai ir taisyklės, kaip ir likusiose Lietuvos vietose. Papildomai miško teritorijoje žiūrėkite: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.B731B69C6659/yDZDyfXCwV Paleisti šunį be antsnukio draudžiama. Antsnukis nebūtinas, kai šuo vedamas už pavadėlio.
2016-11-25 laba diena, kokia tvarka gauti leidimą privačiai prieplaukai statyti kauno marių pakrantėje prie kolektyvinio sodo sklypo?
Sklypas turi ribotis su vandens telkiniu, mūsų žiniomis, šiuo metu parke nėra nė vieno tokio sodo bendrijos sklypo. Kitu atveju, jeigu žemės sklypas nesiriboja su vandens telkiniu, reikia gauti pritarimą iš Nacionalinės žemės tarnybos ir derinti su direkcija. Siūlome atvykti į direkciją pasikonsultuoti šiuo klausimu išsamiau, atsivežkite turimus dokumentus. dėl susitikimo derinkite iš anksto telefonu tel. (8~37) 38 30 71
2016-11-20 Laba diena Ar galima žūklė Kauno mariose su 3 m pripučiama valtimi ir 5AG benzininiu variklu be valties registracijos.
Laivybą vidaus vandenyse kontroliuoja Lietuvos saugios laivybos administracija http://www.msa.lt/lt/veikla/kontaktai_697/kontaktai.html
2016-10-10 Ką reiškia regioninio parko logotipas? Koksai pastatas ir žuvis pavaizduota?
Logotipe pavaizduotas Pažaislio vienuolynas ir karšiai. Skydo lauką dalija kraštovaizdžio slėnio juosta.
2016-10-06 Laba diena, kokia yra vertingiausia Kauno marių regioninio parko teritorija, bioįvairovės pažiūriu? ačiū
Rumšiškių miškas (botaninis zoologinis draustinis), Dabintos botaninis zoologinis draustinis, Arlaviškių kadagynas, Arlaviškių ornitologinis draustinis (Paukščių salos), Piliuonos botaninis zoologinis draustinis.
2016-09-14 Ar galima Kadagių slėnyje lankytis su šunimi ?
Galite, tačiau siekiant užtikrinti kitų lankytojų ir gyvosios gamtos saugumą turite pasirūpinti, kad šuo nelakstytų palaidas ir būtų su antsnukiu.
2016-08-09 Sveiki, ar yra galimybė persikelti be transporto priemones per marias ar nemuna ties Dabintos, Tursono, Sietyno, Rucakiemio, Leonavo, Lasiniu apylinkese? jei ne kurioje vietoje galimas artimiausias persikelimas/perejimas?
Sveiki, jei turite omenyje plaustą ar keltą, tokios galimybės nėra, nebent su asmenine priemone.
2016-08-07 sveiki kieno tvoros visas kauno marias nuo Grabučiškiu link Kauno juosia. Pries kokius 5 metus buvo galima laisvai važinėti Jakštoniu keliais, prie kauno marių žvejai privažiuodavo, dabar gi nuvažiaves radau vienoje vietoje slaubauma, kitoje vietoje užraša privati valda, kad saugoma teritorija vaizdo kameromis ir t.t Kokiu būdu REGIONINIAME PARKE atsirado privati valda nemaža ruoža kauno marių užgrobdama?
Toje vietoje buvo atstatyta žemės nuosavybė. Žemės nuosavybės atstatymo klausimai su direkcija nederinami, ją atstato Nacionalinė žemės tarnyba. Tokiu būdu ir atsirado.
2016-08-04 sveiki kokiu atstunu galima plaukioti su valtim zemiau Kauno HE
Draudžiama plaukioti 500 m upės ruože žemiau Kauno HE užtvankos.
2016-07-31 Laba diena, ar Girionių poilsiavietėje galima statyti palapines?
Sveiki, stovyklavietė, kur galima statyti palapines nakvynei yra Duobakalnyje, Viršužiglyje. Visur kitur yra tik poilsiavietės ir stovyklavimas yra nepageidaujamas.
2016-04-13 Laba diena, teko aplankyti "Žiegždrių geologinį taką" bei pakrantėje įrengtas poilsiavietes turistams. Viskas būtų puiku, tik nėra kur išmesti atliekų (todėl nemažai jų matosi "nuleistų" nuo skardžio) ir yra labai prastas kelias važiuojant nuo plento iki poilsiaviečių. Taigi pagrindinis klausimas: ar planuojamas šio kelio remontas?
Dėl kelio remonto sprendžia Kauno rajono savivaldybė, kelių remontą ir tvarkymą nustato seniūnaičiai, todėl jų sprendimas svarbus norint šį kelią remontuoti. jau kreipėmės dėl šios problemos sprendimo. Dėl šiukšlių primename, kad saugomose teritorijose vengiama šiukšliadėžių ir siekiama, kad lankytojai būtų suprantingi ir šiukšles išsineštų, kadangi šiukšliadėžių priežiūra ir aptarnavimas brangiai kainuoja, o kai kur neįmanomas. Daugiau apie tai skaitykite: http://www.kaunomarios.lt/21112/virsutinis/naujienos.html?read=24473
2016-04-02 sveiki, ar galiu nupjauti apie 30 cm skersmens karkla? ar galiu savarankiskai apgeneti viena arba du medzius?
Ne, negalite. Reikti kreiptis į Jūsų gyvenamos vietos savivaldybę dėl leidimo.
2016-02-20 Sveiki ,kam priklauso Pažaislio parko teritorija ?Ačiū
Kauno miesto savivaldybei.
2016-02-12 kokiu atstumu galima zvejoti nuo kauno he ??????
Žvejoti nuo Kauno HE 500 metrų atstumu draudžiama, kadangi ten yra ornitologinis draustinis. Už tos ribos - galima.
2016-01-22 Ar galima žvejoti Kauno mariose prie Anglininkų-Barevičių kaimų ir ar pakanka žvejo bilieto ar dar reikia leidimo iš Jūsų.
Taip, galima, užtenka žvejo bilieto. Prašome būti draugiškiems aplinkai ir išsivežti savo šiukšles ;)
2015-03-25 Sveiki,kokiu dokumentu reikia norint zvejoti Kauno mariose 2015m?ar uztenka tik zvejo bilieto is terminalo?aciu
Pakanka žvejo bilieto.
2015-03-06 Norėčiau pasiteirauti. LS norėtų rengti stovyklą Marių regioniniam parke. Apie 100 žmonių su palapinėmis, 5 dienoms. Ar yra tokia galimybė?
Vienintelė stovyklavietė Kauno marių regioniniame parke yra Duobakalnyje. Čia galima apsistoti su palapinėmis, kūrenti laužus. Vadovaujantis Kauno marių regioninio parko lankymo taisyklėmis esant daugiau nei 50 žmonių reiktų suderinti su parko administracija pateikiant laisvos formos raštišką prašymą.
2015-01-27 Laba diena, Norėjau paklausiti, ar Kauno Marių regioniniame parke yra galima rengti vestuvių piknikus? Kaip suprantu, tai vieša vieta ir reikėtų suderinti su atitinkamom institucijom? ar draudžiama?
Tokio pobūdžio renginius reikia derinti su parko administracija (raštiškai). Priklausomai kokioje vietoje norite rengti, koks žmonių skaičius, atitinkamos ir galimybės. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.
2014-07-09 Laba diena,ar galima kauno mariu regionineme parke vaziuoti misko keliu prie vandes,nes mus nubaude 50 lt bauda,aiskino kad mes medziu saknis zalojame,ir ar galima salia grabutiskiu,nes ten ne papludimys,ir tuo metu nebuvo nei vieno zmogaus, leisti maudytis suniui ,pareigunas aiskino ,kad uz suni bauda 2000lt,bet si kart nebaus,ar tikrsi tokia bauda,ir kodel zvejai stato masinas ten kasdien ir pasak ju jie nebijo,nes susimoka 20 lt,be baudos kvito.jei mus nubaude neteisingai kur galiu kreiptis .4
Labai prašome būti draugiškiems aplinkai ir atsakingiems kitų lankytojų atžvilgiu. Nesvarbu, jei nėra tuo metu aplink žmonių, palaidas šuo gali išgąsdinti netikėtai pasirodžiusius: tikinimai, kad "jis nekanda, geras" yra subjektyvūs, o gyvūnai yra neprognozuojami; jie taip pat gali kelti grėsmę laukiniams gyvūnams. Būkime supratingi ir kadangi gyvename teisinėje visuomenėje, žinokime ne tik savo teises, bet ir pareigas, laikykimės taisyklių vardan visų labo. Jūsų atveju Jūs pažeidėte Lietuvos Respublikos teritorijoje galiojančius teisės aktus. Už saugomos teritorijos režimo pažeidimą, Jums buvo surašytas protokolas AM Nr. 034276 administraciniu nurodymu paskirta 50 Lt bauda. Su padarytu pažeidimu Jūs sutikote ir metų laikotarpiu nebuvote bausta už tokį pažeidimą todėl bylą nagrinėjęs pareigūnas priėmė sprendimą skirti baudą lygią pusei minimalios baudos. Jūs pažeidėte Lankymosi miške taisyklių (2013-11-20, Nr. 119-6014) 11 punkto, 12 punkto, 15,5 punkto reikalavimus: 11. Įvažiuoti į mišką ir važinėti po jį motorinėmis transporto priemonėmis, kinkomuoju transportu galima tik keliais. Jodinėti galima keliais ir tam skirtais takais. Važiuoti dviračiais galima keliais ir rekreaciniais, pažintiniais ar kitais miško takais netrukdant pėstiesiems miško lankytojams ir negadinant takų dangos. Kelio savininkas (valdytojas), vadovaudamasis Kelių priežiūros tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. vasario 11 d. nutarimu Nr. 155 (Žin., 2004, Nr. 25-771), gali laikinai apriboti, nutraukti eismą ar uždaryti kelią dėl avarijų, stichinių nelaimių, per polaidį, esant itin karštiems orams, jeigu dėl to gali būti sugadintas kelias, kelio tiesimo ar taisymo (remonto), priežiūros darbų metu, kilus grėsmei saugiam eismui. Apribojus ar nutraukus eismą, keliuose pastatomi atitinkami kelio ženklai. 12. Statyti transporto priemones miškuose galima tik tam skirtose transporto priemonių stovėjimo (parkavimo) aikštelėse arba kelio pakraštyje, užtikrinus galimybę keliu pravažiuoti kitoms transporto priemonėms. Statant transporto priemonę kelio pakraštyje, vengti užvažiuoti ant samanų, kerpių, uogienojų. 15.5. paleisti miške šunį be antsnukio. Antsnukis nebūtinas, kai šuo vedamas už pavadėlio; Taip pat pažeidėte Kauno marių regioninio parko apsaugos reglamento (ŽIN., 2010 NR. 93-4918) 24 punkto reikalavimus. 24. Regioniniame parke draudžiama važinėti ne keliais motorinėmis transporto priemonėmis (įskaitant dvirates, trirates ir keturrates transporto priemones), išskyrus specialiąsias transporto priemones, aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę vykdančių institucijų transporto priemones, vykdant žemės ir miškų ūkio, žuvininkystės darbus, jas statyti ar kitaip eksploatuoti ne keliuose Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka. Kauno marių regioninio parko lankymo taisyklės (PATVIRTINTA Kauno marių regioninio parko direktorės 2004 m. spalio 12 d. įsakymu Nr. V-21) 17.12 punkto reikalavimus. 7.12. leisti bėgioti palaidiems šunims, išskyrus Aplinkos ministro patvirtintose medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėse nustatyta tvarka, maudyti juos paplūdimiuose ar kitose žmonių susitelkimo vietose;
2014-06-16 Kokiomis valandomis yra leidziamas vanduo??? Ar leidziate kada uzsimanote???
Direkcija Kauno marių vandens lygio nereguliuoja.
2014-06-11 Laba diena, gal galėtumėte pasiūlyti įdomų, neilgą pėsčiųjų pažintinį taką? Ačiū.
Kauno marių regioninio parko pažintiniai takai nėra ilgi (priklausomai, kokį atstumą Jūs laikote ilgu?). Naujai įrengtas Žiegždrių geologinis takas yra 1,6 km ilgio - keliaudami kalvotu reljefu neskubėdami jį pereisite greičiau nei per valandą, o jei pasidairysite, stabtelėsite atokvėpio vietose ir pasukiosite stendus "galvosūkius" užtruksite ilgiau. Galite aplankyti tik dalį tako ties Kalniškių konglomeratų atodanga (pirmas posūkis į mišką pagal medinę rodyklę iškart įvažiavus link gyvenvietės nurodytomis kryptimis)- nusileisite mediniais laipteliais iki pakrantės ir pereisite tilteliu palei atodangą. Kitas žinomas takas - Arlaviškių botaniniame draustinyje (Kadagių slėnio takas). Lentinė jo dalis (pritaikyta neįgaliesiems) tęsiasi palei šlaitą apie 500 metrų, toliau galite keliauti miško takeliu (arba grįžti lentiniu taku atgal), nusileisti laipteliais iki marių ir apsukus ratuką grįžti į pradžią (iš viso tako ilgis apie 1,3 km). Daugiau informacijos apie pažintinius takus ir lankymo galimybes galite gauti užsukę į Lankytojų centrą, Miškininkų g.2, Vaišvydava. Čia taip pat apžiūrėsite modernią ekspoziciją "Nemuno virsmas mariomis", supažindinančią su parko vertybėmis ir išskirtinumu.
2014-06-07 Ar galima žvejoti Kauno mariose su irkline valtimi iki 6 m., kuriai registravimas neprivalomas?
Galima.
2014-05-26 http://www.lauzavietes.lt/mview.php?item=225 ar sioje poilsiavieteje galima statyti palapines?
Ši poilsiavietė skirta trumpalaikiam poilsiui. Palapines statyti ir kūrenti laužus Kauno marių regioniniame parke galima tik tam skirtoje Duobakalnio stovyklavietėje, Viršužiglyje.
2014-05-19 Klausimas del vandens motociklu sporto. Remaintis LR Ap. Min isak. 2014 m. balandžio 8 d. Nr. D1-338 . Vandens motociklu sportas leidzimas ir yra netgi aprasyta teritorija kur tai galima daryti. "..Kauno HE tvenkinio dalyje nuo Kauno marių prieplaukos iki Samylų įlankos pradžios ne arčiau kaip 200 m nuo kranto ..." Tai kodel si savaitgali Samyluose vyko vandens motociklu lenktynes. Samylu ilankoje vandens motociklininkai turi pludurais atsizymeje trasas pacioje Samylu ilankoje ir prie pat kranto. Kaip matosi jie ten renkasi ir lenktyniauja pastoviai. Gal jiems isduotas specialus leidimas? Kam pranesti jei tokia veikla nera leidziama. o motociklai nepaiso kitu poilsiautoju interesu ir saugumo.
Skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.
2014-04-30 Laba diena, tiesiog norejau paklausti, ar stovyklavieteje prie Girioniu, kurioje yra keletas lauzavieciu yra laisvai leidziama kurenti lauza arba issikepti saslykus saslykineje? Aciu.
Kauno marių regioniniame parke yra tik viena stovyklavietė, kurioje leidžiama kūrenti laužus - tai Duobakalnis, esantis Viršužiglyje. Visos kitos yra atokvėpio vietos, kuriose galima naudotis mobiliomis laužavietėmis (t.y. šašlykinėmis).
2014-04-27 Kaip patekti su autobusu i ziegzdriu geologini taka,kokioje stoteleje islipti.aciu
Į Žiegždrius pateksite važiuodami 46 autobusu "Geležinkelio stotis - Žiegždriai", išlipę stotelėje "Žiegždriai". Maršruto tvarkaraštį žiūrėkite čia: http://www.marsrutai.info/kaunas/
2014-04-05 Kokiose vietose Kauno mariose galima ileisti i vandeni kateri, kuris yra ant tralo?
Kauno prieplaukoje, UAB "Žalgirio jachtklubas" teritorijoje, ties Grabučiškių poilsiaviete, Samylų įlankoje. Daugiau skaitykite Lietuvos Respublikos ministro įsakyme DĖL APLINKOSAUGOS SĄLYGŲ PLAUKIOTI VANDENS TELKINIUOSE PLAUKIOJIMO PRIEMONĖMIS IR VANDENS TELKINIŲ, KURIUOSE PLAUKIOJIMAS TAM TIKROMIS PLAUKIOJIMO PRIEMONĖMIS DRAUDŽIAMAS AR RIBOJAMAS, SĄRAŠO PATVIRTINIMO.
2014-03-08 Kokia stovyklaviete perekomendtuotumete, kad graziai marios matytusi ir butu atokesne vietele?
Kauno marių regioniniame parke yra vienintelė Duobakalnio stovyklavietė, esanti Viršužiglyje, šalia marių. Kitose poilsiavietės palapines statyti ir kūrenti laužus draudžiama.
2014-01-29 Kiek kainuoja bilietai norint aplankyti lankytojų centrą? Ar teikiate gido paslaugas?
Edukacinių programų ir ekskursijų įkainiai: Edukacinė programa vaikams - 60 Lt., suaugusiems - 120 Lt. Dalyvių skaičius iki 20 žmonių. Už kiekvieną papildomą asmenį - 3 Lt. Ekskursijos (po parką ir lankytojų centre) ar žygio vadovo (gido) paslaugos lietuvių kalba 1 asmeniui 1 valandai: suaugusiems – 4 Lt., vaikams – 2 Lt. Užsienio kalba – suaugusiems - 10 Lt., vaikams - 5 Lt. Lankytojų centro lankymas individualiai (be gido) - nemokamas.
2014-01-18 Ar turite gida pazintiniam takam, norintiem ne tik pazioplinet, bet ir kazka suzinot.
Ekskursijas ir edukacines programas bei žygius organizuoja ir veda direkcijos specialistai.
2013-11-30 Koks lankytojų centro darbo laikas po spalio 1 dienos? Ar dirbate šešadieniais?
Ne sezono metu Lankytojų centras dirba darbo dienomis įprastu grafiku - nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais iki 16.45 val. Pietų pertrauka 12.00-12.45. Šeštadieniais dirbame pagal poreikį.
2013-10-21 Sveiki ,Petrašiūnuose prie Kauno marių iškyšulyje ,kur anksčiau veikė pramoninio vandens siurblinės yra privežta didelė krūva gelžbetoninių plokščių ,norėčiau sužinoti ar bus vykdoma kokia statyba ir , ar yra išduotas kokiai veiklai leidimas ? Gyvenu Petrašiūnuose, daug laiko praleidžiu regioniniam parke.Ačiū.
Statyba nebus vykdoma, plokščių savininkas ieškomas.
2013-09-09 Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar Gervėnupio kolektyvinių sodų masyvas patenka į Kauno marių regioninio pako teritoriją?
Ne, nepatenka.
2013-07-25 Sveiki Ar uztenka "Zvejo Megejo Bilieto" norint pazvejoti Kauno Mariose? Aciu.
Taip, užtenka.
2013-07-15 Laba diena, kur isigyti leidima megejiskai zvejybai Kauno mariose?
Mėgėjiškai žvejybai bilietą įsigyti galite bet kuriame loterijos "Perlas" terminale, elektroninėje sistemoje http://alis.am.lt
2013-06-28 Sveiki, ar galima būtų atvykti su palapine prie Kauno marių atšvesti gimtadienį? Ta prasme ar įstatymai to nedrauždia, nes kiek girdėjau Kauno mariose viskas griežta, ir ar yra kokių vietų palapinėms?
Kauno marių regioninis parkas suskirstytas į funkcines zonas, kurios atitinkamai reglamentuotos. Griežtesni reikalavimai ir apribojimai yra taikomi draustiniuose. Stovyklauti (ilgalaikis poilsis su palapinėmis, laužų kūrenimas) leidžiama Duobakalnio stovyklavietėje, Viršužiglyje. Prašome nepalikti šiukšlių, sutvarkyti aplinką po apsilankymo. Ar tai per griežti reikalavimai? :)
2013-05-28 Ar turite/organizuojate edukacines programas?
Taip, organizuojame edukacines programas, rengiame gamtinius ir kultūrinius renginius, šventes, ekskursijas, žygius ir t.t.
2013-05-11 laba diena, Perskaiciau taisykles lankytojams, bet dar iskilo klausimas kaip del saslykiniu siame parke? su lauzavietemis viskas aisku, o kokios taisykles galioja saslykinems?
Šašlykines naudoti galima visose Kauno marių regioninio parko rekreacinėse teritorijose.
2012-09-09 AR ZADATE DAR KARTA SUORGANIZUOTI SEMINARA APIE AUGALU PAZINIMA? MIELAI DALYVAUCIAU. APIE PRAEITA SEMINARA PERSKAICIAU TIK DABAR IR PASIDARE LIUDNA. BUSIU DEKINGA ,JAI PARASYSIT I PASTO DEZUTE.
Seminarai gamtoje apie vaistinius ir maistinius augalus organizuojami kartą per sezoną, t.y. pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Sekite informaciją mūsų tinklapyje.
2012-08-31 Koks lankytojų centro darbo laikas lankytojams norintiems pažioplinėti po jį?
Lankytojų centro durys atviros kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 val, šeštadieniais(iki spalio 1 d.) - nuo 10 iki 18 val.
2012-07-25 kodėl toks žemas lygis mariose?
Baltarusijoje pastatyta nauja hidroelektrinė ir šiuo metu yra pildomas jos baseinas. Dėl šios priežasties vanduo senka ne tik Kauno mariose, bet ir visame Nemune.
Pateikite klausimą

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.