Naujienos


 
2017.09.11
Kadagių slėnyje atsirado Draugų suolelis

Neseniai, dar praeitą savaitę, Kadagių slėnio pažintiniame take atsirado naujas suolelis. Toliau nuo pagrindinio tako, tačiau visų pastebimas ir kviečiantis prisėsti. Šis suolelis ypatingas. Be galo. Ne dėl medienos, iš kurios jis pagamintas. Ne dėl dizaino. Be abejo, sakysite, kad jis pastatytas ypatingoje vietoje, kurioje atsiveria nuostabi Kauno marių panorama. Tačiau ypatinga yra jo atsiradimo istorija ir intencija. Tai suolelis, kuris pastatytas draugui nuo draugų. 

Ant šio draugų suolelio rasite užrašą – kažkam jis bus labai artimas ir asmeniškas, o kitiems praeiviams tebūnie įkvėpimas: „Vaikiukai, gyvenkit kaip norit!”.  Mes labai džiaugiamės šia iniciatyva ir vos tik išgirdome pasiūlymą, nedvejodami pritarėme, išrinkome vietą, kuri Draugų suoleliui tinka kaip uogos kadagiui. Norime pasidalinti jautria istorija, kuri šį, rodos, paprastą medinį suolelį daro tokiu ypatingu.

Daugu_suoliukas__1_maz.jpg

„Mūsų draugas Aurelijus susirgo vėžiu, 1,5 metų gydėsi ir, deja, ligos įveikti nepavyko. Jam buvo 31, kai pernai jį palaidojom. Aurelijaus mama vis kartojo, kad draugai jam buvo kaip šeima, tad artėjant metinėms ji norėjo, kad draugai jas paminėtų. Šiek tiek užtrukom, bet visų pastangų dėka atsirado šis – draugų – suoliukas. Draugų suoliuko pavadinimas gimė be diskusijų. Iškart prilipo ir visiems patinka. Aurelijus mus, visus draugus, vadino vaikiukais. Ir visada linkėdavo: „Gyvenkit kaip norit. Ir manau, kad jums pavyks“. Šito palinkėjimo dalį rasite ir ant suoliuko. O antrą dalį mes, visi draugai, žinome ir perskaitę užrašą ant lentelės šypsosimės visa širdimi.“ – pasakoja suolelio pastatymą inicijavusi Monika.

Mergina džiaugėsi, kad idėją pavyko sėkmingai įgyvendinti, o suolelis vos pastatytas sulaukė pirmųjų draugų. „Suoliukas didelis, ant jo susėdę vienu metu smagiais prisiminimais gali dalintis daug draugų. Skirtas šis suoliukas visiems Kadagių slėnio lankytojams ir visiems draugams, tačiau labiausiai – Aurelijaus draugams. Šiaip ar taip, visiems lankytojams tai bus tiesiog Draugų suoliukas ir jau šiandien matėme, kaip džiūgavo žmonės sėdėdami ten.“

Tikimės, kad Draugų suoliukas bus saugomas ir mylimas visų lankytojų, o ant jo prisėdę draugai dalinsis nuoširdžiomis istorijomis, prisiminimais, svajonėmis.

Už Draugų suoliuką AČIŪ sakome visiems Aurelijaus draugams, kurie prisidėjo jį įrengiant, ir Aurelijaus mamai, kurios dėka suoliukas atsirado.

„Gyvenkit kaip norit. Ir manau, kad jums pavyks.“ Aurelijus

Daugu_suoliukas__13_maz.jpg

Foto: Rūta Karčiauskaitė


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.