Naujienos


 
2017.08.24
Pėdų žygis: miškais, pelkėmis ir laukais į renginį


Rugsėjo 2 dieną kviečiame papėdinti ir į renginį "Pėdos marių dugne" keliauti pėsčiomis su gidu. Puiki proga uosti šviežiai atkeliavusio kalendorinio rudens kvapus miške ir pelkėje, ieškoti žemėje dygstančių "kiaušinių" ar į kiminus įsikniaubusių spanguolių, stebėti rudenėjančios gamtos virsmą ir tiesiog aktyviai praleisti laiką gamtoje.


Žygio pradžia 11 val. Numatoma pabaiga 17 val. 
Žygio finišas - Samylų įlankos pakrantė. 
Žygio maršrutas: Direkcija (Lankytojų centras) - Dubravos aukštapelkė - Samylų įlanka.
Žygio atstumas: ~10 km.
Nuo 17 val. įlankoje prasidės renginys "Pėdos marių dugne", kuriame žygeiviai galės savarankiškai tęsti pažintį su Kauno marių regioninio parko istorija, įsijungdami į edukacijų ir pramogų veiklas.

Dalyviai renkasi Kauno marių regioninio parko Lankytojų centre (direkcijoje).
Būti tinkamai pasiruošus: apranga ir avalynė pagal oro sąlygas, turėti vandens ir užkandžių.

Žygio dalyvio mokestis 3 eur. Turintys metinį saugomų teritorijų lankytojo bilietą pėdina nemokamai. Renginys "Pėdos marių dugne" nemokamas (reikės mokėti tik šokti ir dainuoti).

Į žygio pradžią dalyviai gali atvykti visuomeniniu transportu (52 mikroautobusas - galinė stotelė, 46 autobusas - išlipti Užvingių stotelėje ir 15 min paeiti iki direkcijos), nuosavu transportu, kurį galės pasilikti aikštelėje. Grįžti bus galima 46 autobusu iš Šlienavos.

Būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 1 d. Registruotis galima čia
Kontaktiniai duomenys tel. 869315330, el.paštas: e.makrickas@kaunomarios.lt


Atgal

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.