Naujienos


 
Viena iš mažiau matomų Kauno marių regioninio parko veiklų, tačiau labai svarbi - yra buveinių priežiūra ir tvarkymas. Kasmet, siekdami išsaugoti retų augalų rūšis ir jų augavietes, šienaujame... plačiau»
2017 metais Lietuvos regioniniai parkai švenčia 25 metų gimtadienį. Ta proga viename populiariausių ir gražiausių pažintinių takų Lietuvoje - Arlaviškių kadagių slėnyje -  savo lankytojams... plačiau»
Informuojame, kad vyksta privažiavimo kelio prie Kalniškių konglomerato remonto darbai. Norėdami pasiekti tik Kalniškių konglomeratą, iki jo turite eiti pėsčiomis nuo gyvenvietės kelio. Darbus planuojama užbaigti... plačiau»
Šių metų spalio 1 d. (sekmadienį) kviečiame visus gamtai ir paukščiams neabejingus žmones prisijungti prie rudeninių paukščių palydų. Planuojame stebėti ir skaičiuoti migruojančius sparnuočius ir gėrėtis... plačiau»
Tradiciškai rugsėjį Kauno marių regioniniame parke vienai dienai pasirodo paslaptingoji dugno gyventoja. Į kovą prieš šiukšlintojus stoja net Kauno marių undinėlė. Tik jos tikslas, ne bausti, o užkalbėti... plačiau»
Neseniai, dar praeitą savaitę, Kadagių slėnio pažintiniame take atsirado naujas suolelis. Toliau nuo pagrindinio tako, tačiau visų pastebimas ir kviečiantis prisėsti. Šis suolelis ypatingas. Be galo. Ne dėl... plačiau»

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.