Naujienos


 
Vieniems pavasaris – žibučių metas, kitiems – žalčialunkių, o tiems, kurie mėgsta ilgus pasivaikščiojimus miške prieš miegą ir domisi sparnuočiais – pelėdų metas. Kviečiame į žygį, kuriame suderinsime... plačiau»
Pastaruoju metu Aplinkos ministerijos gamtosaugos specialistai sulaukia nemažai gyventojų skambučių apie rastus tariamai beglobius laukinių gyvūnų ir paukščių jauniklius. Prašoma patarti, kaip... plačiau»
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos pasiūlytoms Baudžiamojo kodekso skyriaus apie nusikaltimus aplinkai pataisoms ir teiks jas Seimui. Priėmus šias pataisas, gerokai sumažėtų nebaudžiamumas už tokius... plačiau»
Karščiausios naujienos teisiogiai iš parko teritorijos. Pastebėtas TULIKAS! Tiesa, ne tas, kurį norėtume pamatyti. Kovo pabaigoje turėtų parskristi mūsų mėgstamiausi tilvikiniai paukščiai – raudonkojis... plačiau»
Automobiliu galime pasiekti atokiausius kampelius. Tik PRAŠOME neįsijausti ir primename, kas pamiršote, jog važinėti galima tik keliais! Ši ELEMENTARI taisyklė galioja ir keturračių vairuotojams, kurie, kaip rodo mūsų... plačiau»
Užšalus Kauno marioms ant ledo ima burtis žiemiškos žūklės mėgėjai. Stebėdami juos vis prisimename legendą. Kadaise, kai dar nebuvo Kauno marių, per užšalusį Nemuną iš Rumšiškių turgaus ėjo žmogus. Šaltiniuotoje vietoje... plačiau»

 

Kauno marių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį. Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno raj., tel. (8-37) 383 071, faks. (8-37) 383 070, el. paštas info@kaunomarios.lt, kodas 193371328. Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.